czwartek, 12 maja 2022

George Chakiris, Guy Siner i Armin Mueller-Stahl

3370. George Chakiris
3371. Guy Siner
3372. Armin Mueller-Stahl

George Chakiris to amerykański aktor i tancerz, laureat Oscara i Złotego Globu dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę drugoplanową w filmie "West Side Story".

Guy Siner to brytyjski aktor amerykańskiego pochodzenia. Występował przez 10 lat w roli porucznika Grubera w sitcomie "’Allo ’Allo!". Grał również w wielu innych, znanych serialach, m.in. "Babilon 5", " Pan wzywał, Milordzie?" czy "Kroniki Seinfelda". Zagrał również w filmie "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły".

Armin Mueller-Stahl to niemiecki aktor nominowany do Oscara za rolę w filmie "Blask". Zagrał również w takich filmach jak np. "Wschodnie obietnice", "Noc na Ziemi", "Anioły i demony" czy "Gra".
 
 
 
 
 
 
 
 
George Chakiris – amerykański aktor i tancerz, laureat Oscara i Złotego Globu dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę drugoplanową w filmie West Side Story.

Guy Siner – brytyjski aktor amerykańskiego pochodzenia. Występował przez 10 lat w roli porucznika Grubera w sitcomie ’Allo ’Allo!. Grał również w wielu innych, znanych serialach, m.in. Babilon 5, Pan wzywał, Milordzie?, Kroniki Seinfelda, Star Trek czy Ja, Klaudiusz.

Armin Mueller-Stahl − niemiecki aktor teatralny i filmowy, nominowany do Oscara za rolę w filmie Blask.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz