czwartek, 26 maja 2022

Cynthia Nixon, Carrie Coon i Marsha Mason

3409. Cynthia Nixon
3410. Carrie Coon
3411. Marsha Mason

Cynthia Nixon to amerykańska aktorka, laureatka Nagrody Tony i Nagrody Emmy; zdobyła wielką popularność rolą Mirandy Hobbes w serialu "Seks w wielkim mieście". Zagrała również m.in. w serialach "Ratched" czy "I tak po prostu..."

Carrie Coon to amerykańska aktorka. Zagrała m.in. w "Avengers: Wojna bez granic", "Pozostawieni", "Fargo" czy w "Gniazdo".

Marsha Mason to amerykańska aktorka i reżyserka filmowa, czterokrotnie nominowana do Oscara w kategorii „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za występ w melodramacie Marka Rydella "Przepustka dla marynarza", komedii romantycznej Herberta Rossa "Dziewczyna na pożegnanie", "Rozdział drugi" i komediodramacie "Tylko gdy się śmieję".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cynthia Ellen Nixon – amerykańska aktorka, laureatka Nagrody Tony i Nagrody Emmy; zdobyła wielką popularność rolą Mirandy Hobbes w serialu Seks w wielkim mieście.

Carrie Alexandra Coon – amerykańska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa.

Marsha Mason − amerykańska aktorka i reżyserka filmowa, czterokrotnie nominowana do Oscara w kategorii „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za występ w melodramacie Marka Rydella Przepustka dla marynarza (1973), komedii romantycznej Herberta Rossa Dziewczyna na pożegnanie (1977), Rozdział drugi (1979) i komediodramacie Tylko gdy się śmieję (1981).

1 komentarz:

  1. Gratulacje :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2022/05/1078-robert-karpowicz.html

    OdpowiedzUsuń