poniedziałek, 5 lipca 2021

Michael Peña, Michael C. Hall i James Belushi

2939. Michael Peña
2940. Michael C. Hall
2941. James Belushi

Michael Pena to amerykański aktor filmowy i telewizyjny. Zagrał w takich filmach jak np. "Bogowie ulicy", "Ant-Man", "Ant-Man i Osa", "CHiPs: Motopatrol" czy "Miasto gniewu".
 
Michael Carlyle Hall to amerykański aktor, najlepiej znany z tytułowej roli Dextera Morgana, seryjnego mordercy i analityka rozprysku krwi, w serialu stacji Showtime pt. "Dexter", za którą w 2010 otrzymał Złoty Glob i Nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych. Popularność przyniosła mu rola homoseksualnego Davida Fishera w serialu HBO "Sześć stóp pod ziemią", za którą uzyskał w 2002 nominację do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy aktor w serialu dramatycznym.
 
James Belushi to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, muzyk i komik pochodzenia albańskiego. Młodszy brat Johna Belushi. 9 października 2009 z rąk prezydenta Bamira Topiego przyjął albańskie obywatelstwo. Zagrał w takich filmach jak "K-9", "Nie ma jak w piekle", "Czerwona gorączka" czy w serialu "Jim wie lepiej".
 
 
 
 
 
Michael Anthony Peña − amerykański aktor filmowy i telewizyjny.
 
Michael Carlyle Hall – amerykański aktor, zdobywca Złotego Globu i nominowany do nagrody Emmy. Najlepiej znany z tytułowej roli Dextera Morgana, seryjnego mordercy i analityka rozprysku krwi, w serialu stacji Showtime pt. Dexter, za którą w 2010 otrzymał Złoty Glob i Nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych.
 
James Adam „Jim” Belushi – amerykański aktor filmowy i telewizyjny, muzyk i komik pochodzenia albańskiego. Młodszy brat Johna Belushi. 9 października 2009 z rąk prezydenta Bamira Topiego przyjął albańskie obywatelstwo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz