poniedziałek, 19 lipca 2021

Anna Lutosławska, Irena Kownas, Izabella Olejnik i Alicja Jachiewicz

2966. Anna Lutosławska
 2967. Irena Kownas
2968. Izabella Olejnik
2969. Alicja Jachiewicz
 
Anna Lutosławska to polska aktorka. Zagrała w takich filmach jak "Ostatni etap", "Daleka jest droga" czy w serialach "Czterej pancerni i pies" i "Lekarze".  Pani Anna dodała również od siebie ciekawostkę i fajną historię do jednej z fotografii, którą zachowam dla siebie.
 
Irena Kownas to polska aktorka teatralna i filmowa. Zagrała w takich filmach jak "Noce i dnie", "Atrakcyjny pozna panią", "Nad Niemnem" czy w serialach "Noce i dnie", "Daleko od szosy" i "Nad Niemnem".
 
Izabella Olejnik to polska aktorka filmowa i teatralna. Znana z Kabareciku Olgi Lipińskiej, z którym współpracowała od 1979, jako Bellisima. Zagrała w takich filmach jak "Miś", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" czy w serialu "Siedem życzeń".
 
Alicja Jachiewicz to polska aktorka teatralna i filmowa. Zagrała w takich filmach jak "Marynia", "Trzeba zabić tę miłość" i "Generał Nil" czy w serialach "Kolumbowie" i "Rodzina Połanieckich".
 
 
 
 
 
 
 
 
Anna Lutosławska-Jaworska – polska aktorka i reżyser teatralna, pedagog.
 
Irena Kownas – polska aktorka teatralna i filmowa.
 
Izabella Olejnik – polska aktorka filmowa i teatralna, mezzosopran. Znana z Kabareciku Olgi Lipińskiej, z którym współpracowała od 1979, jako Bellisima. W 1976 zdała egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu.
 
Alicja Jachiewicz-Szmidt – polska aktorka teatralna i filmowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz