wtorek, 15 grudnia 2020

Stephen Lang, Danny Trejo, Maurice Risch i Christian Clavier

2316. Stephen Lang
2317. Danny Trejo
2318. Maurice Risch
2319. Christian Clavier
 
Stephen Lang to amerykański aktor, który ma na swoim koncie role w filmach takich jak "Avatar", "Gettysburg", "Generałowie", "Wrogowie publiczni" czy "Nie oddychaj". Oprócz tego grał również w serialu "Terra Nova", który niestety skasowali po pierwszym sezonie, a bardzo fajnie się rozkręcał.
 
 Danny Trejo to amerykański aktor i producent filmowy meksykańskiego pochodzenia. Często występuje w filmach Roberta Rodrigueza. Największą sławę przyniosła mu rola w filmach "Maczeta", "Maczeta zabija", czy "Con Air - lot skazańców".
 
Maurice Risch to francuski aktor teatralny i filmowy. Szerszej publiczności na świecie znany głównie z filmów, w których grał u boku Louisa de Funès: "Sławna restauracja", "Wielkie wakacje", "Panowie, dbajcie o żony", "Żandarm i kosmici", "Żandarm i policjantki" czy "Żandarm i żandarmetki".
 
 Christian Clavier to francuski aktor, znany widzom głównie z ról komediowych. Zagrał w takich filmach jak "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", "Asterix i Obelix kontra Cezar", "Ibiza", "Momo", "Wszystko zostanie w rodzinie" czy "Goście, goście".
 
 
 
 
Stephen Lang – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, dramaturg. Ma na swoim koncie role w filmach takich jak Łowca, Gettysburg, Tombstone, Generałowie, Wrogowie publiczni i Nie oddychaj. Swoją karierę zapoczątkował na Broadwayu.
 
 Daniel Trejo Jr, lepiej znany jako Danny Trejo – amerykański aktor charakterystyczny i producent filmowy meksykańskiego pochodzenia. Często występuje w filmach Roberta Rodrigueza.
 
Maurice Risch – francuski aktor teatralny i filmowy. Szerszej publiczności na świecie znany głównie z filmów, w których grał u boku Louisa de Funès – Sławna restauracja, Wielkie wakacje, Panowie, dbajcie o żony, Żandarm i kosmici, Żandarm i żandarmetki.
 
 Christian Jean-Marie Clavier – francuski aktor, scenarzysta i producent filmowy i telewizyjny, znany widzom głównie z ról komediowych.

2 komentarze: