poniedziałek, 14 grudnia 2020

Andreas Trautmann, Dieter Kühn, Frank Uhlig, Eberhard Vogel, Lothar Kurbjuweit, Jürgen Heinsch i Wolfgang Barthels

2309. Andreas Trautmann
2310. Dieter Kühn
2311. Frank Uhlig
2312. Eberhard Vogel
2313. Lothar Kurbjuweit
2314. Jürgen Heinsch
2315. Wolfgang Barthels
 
Dziś kilku piłkarzy, którzy zdobyli medale dla NRD podczas Igrzysk Olimpijskich.
 
Andreas Trautmann to były niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1980 roku.
 
Dieter Kühn to niemiecki piłkarz grający na pozycji napastnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1980 roku.
 
Frank Uhlig to niemiecki piłkarz grający na pozycji obrońcy. Razem z reprezentacją NRD zdobył srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1980 roku.
 
Eberhard Vogel to niemiecki piłkarz grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1964 i 1972 roku.
 
Lothar Kurbjuweit  to niemiecki piłkarz. Razem z reprezentacją NRD zdobył złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1976 roku i brązowy medal w 1972 roku.
 
Jürgen Heinsch to niemiecki piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Razem z reprezentacją NRD zdobył brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1964 roku.
 
Wolfgang Barthels to niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1964 roku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Andreas Trautmann – były wschodnioniemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika.
 
Dieter Kühn – piłkarz niemiecki grający na pozycji napastnika. W swojej karierze rozegrał 13 meczów i strzelił 5 goli w reprezentacji Niemieckiej Republiki Demokratycznej.
 
Frank Uhlig – piłkarz niemiecki grający na pozycji obrońcy. W swojej karierze rozegrał 1 mecz w reprezentacji Niemieckiej Republiki Demokratycznej.
 
Eberhard Vogel – piłkarz niemiecki grający na pozycji ofensywnego pomocnika.
 
Lothar Kurbjuweit – piłkarz niemiecki, reprezentant NRD, mistrz olimpijski, trener. Występował na boisku jako obrońca lub defensywny pomocnik. Karierę piłkarską rozpoczynał w klubach Traktor Seerhausen i FC Stahl Riesa, by w 1970 przejść do FC Carl Zeiss Jena.
 
Jürgen Heinsch – niemiecki piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Reprezentant NRD. Trener piłkarski.
 
Wolfgang Barthels – niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika. Reprezentant NRD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz