sobota, 12 grudnia 2020

Carsten Jancker, Carsten Ramelow, Hans-Jörg Butt, Klaus-Dieter Sieloff, Thomas Linke, Thomas Strunz i Uli Stein

2299. Carsten Jancker
2300. Carsten Ramelow
2301. Hans-Jörg Butt
2302. Klaus-Dieter Sieloff
2303. Thomas Linke
2304. Thomas Strunz
2305. Uli Stein
 
 Carsten Jancker to niemiecki piłkarz m.in. Bayernu Monachium, z którym w 2001 roku wygrał Ligę Mistrzów. Razem z reprezentacją Niemiec zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w 2002 roku.
 
Carsten Ramelow to były niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Razem z reprezentacją Niemiec zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w 2002 roku.
 
Hans-Jörg Butt to były niemiecki piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Razem z reprezentacją Niemiec zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w 2002 roku oraz brązowy w 2010 roku.

Klaus-Dieter Sieloff to były niemiecki piłkarz grający na pozycji obrońcy. Razem z reprezentacją Niemiec zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w 1966 roku oraz brązowy w 1970 roku.
 
Thomas Linke to były niemiecki piłkarz grający na pozycji obrońcy. Z reprezentacją Niemiec, w której barwach rozegrał 43 mecze, zdobył wicemistrzostwo świata w 2002 roku.
 
Thomas Strunz to były niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Razem z reprezentacją Niemiec zdobył złoty medal Mistrzostw Europy w 1996 roku.
 
Ulrich „Uli” Stein to niemiecki piłkarz grający na pozycji bramkarza. Z reprezentacją RFN, w której barwach rozegrał 6 meczów, zdobył, jako rezerwowy, wicemistrzostwo świata w 1986 roku.
 
 
 
 Carsten Jancker – niemiecki piłkarz. Piłkarz Bayernu Monachium, z którym w 2001 roku wygrał Ligę Mistrzów. Grał też m.in. w Udinese Calcio i 1. FC Kaiserslautern.
 
Carsten Ramelow – były niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika.
 
Hans-Jörg Butt − były niemiecki piłkarz występujący na pozycji bramkarza, reprezentant kraju.

Klaus-Dieter Sieloff – piłkarz niemiecki grający na pozycji obrońcy. Podczas kariery piłkarskiej mierzył 178 cm wzrostu, ważył 79 kg.
 
Thomas Linke — niemiecki piłkarz grający na pozycji obrońcy. Z reprezentacją Niemiec, w której barwach rozegrał 43 mecze, zdobył wicemistrzostwo świata w 2002 roku. Od 2005 roku był zawodnikiem Red Bull Salzburg, wcześniej przez siedem lat grał w Bayernie Monachium.
 
Thomas Strunz – były niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika.
 
Ulrich „Uli” Stein – niemiecki piłkarz grający na pozycji bramkarza. Z reprezentacją RFN, w której barwach rozegrał 6 meczów, zdobył, jako rezerwowy, wicemistrzostwo świata w 1986 roku. Przez siedem lat był zawodnikiem Hamburgeru SV.

2 komentarze: