sobota, 27 marca 2021

Dustin Hoffman i Simon Pegg

Dustin Hoffman
2711. Simon Pegg
 
Dustin Hoffman to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Dustin to dwukrotny laureat Oscara za rolę w filmach "Rain Man" i "Sprawa Kramerów". Zagrał m.in. w filmach "Tootsie", "Nocny kowboj" czy "Absolwent". Niestety jest to autopen/pieczątka.
 
Simon Pegg to brytyjski aktor, komik, scenarzysta, producent filmowy i reżyser. Zagrał m.in. w filmach "Hot Fuzz - Ostre psy", "Wysyp żywych trupów", "To już jest koniec" czy "Mission: Impossible - Rogue Nation".
 
 
 
Dustin Lee Hoffman – amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, dwukrotny laureat Oscara.
 
Simon Pegg, właśc. Simon John Beckingham – brytyjski aktor, komik, scenarzysta, producent filmowy i reżyser.

2 komentarze:

  1. Podpis Dustina Hoffmanna jest napisany wyjątkowo powoli. Kilkadziesiąt jego podpisów, które oglądałem jest pisane szybko i ze zmiennym naciskiem (zwłaszcza przejście na A i przejście po H). Widziałem tylko jeden jego podpis gdy kończył naciskiem, a nie uniesieniem. Nie twierdzę, że to secretarial, ale ja bym certyfikatu takiemu podpisowi nie wystawił.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ok, sprawdziłem, bo wydawało mi się, że już to wcześniej widziałem. Powolność i brak zmienności nacisku czyli autopen. Z reguły szkoda czasu na wielkie gwiazdy. Owszem są takie (niestety nieliczne), które odpisują samodzielnie, ale to wymaga cierpliwości i czekania kilka lat.
    Tu do porównania:
    http://surfmypictures.com/image/375838f445f88eda/up9ut.html

    OdpowiedzUsuń