środa, 3 lutego 2021

Till Lindemann, Hana Zagorová, Urszula Dudziak, Candy Dulfer, Regan Stewart, December Rose, Cristina Ortiz i Zygmunt Konieczny

2516. Till Lindemann
2517. Hana Zagorová
2518. Urszula Dudziak
2519. Candy Dulfer
2520. Regan Stewart
2521. December Rose
2522. Cristina Ortiz
2523. Zygmunt Konieczny
 
 Till Lindemann to niemiecki muzyk metalowy, autor tekstów, wokalista zespołów Rammstein oraz Lindemann. W 2009 został sklasyfikowany na 50. miejscu listy 50 najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records.
 
 Hana Zagorová to czeska piosenkarka, aktorka i prezenterka, która nagrywa muzykę od 1964 roku. Uważana jest za jedną z najbardziej znanych czeskich śpiewaczek.
 
Urszula Dudziak to polska wokalistka i kompozytorka jazzowa.
 
Candy Dulfer to holenderska saksofonistka altowa, grająca smooth jazz. Dulfer rozpoczęła swoją karierę w wieku 12 lat, w zespole Rosy King, Amerykanki żyjącej w Holandii. Wkrótce Dulfer założyła własny zespół, Funky Stuff, który został zaproszony do wspierania Madonny w części jej europejskiego tournée. Debiutancki album Candy Dulfer, Saxuality, został opublikowany w 1990 roku. Saxuality została nominowana do Grammy i zdobyła status złotej płyty przekraczając pół miliona sprzedanych na świecie egzemplarzy.
 
Regan Stewart to amerykańska piosenkarka country. Oprócz podpisu dostałem koraliki, czy coś w tym stylu.

December Rose to kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów.

Cristina Ortiz to brazylijska pianistka.
 
Zygmunt Konieczny to polski kompozytor piosenki literackiej, muzyki teatralnej i filmowej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Till Lindemann – niemiecki muzyk metalowy, autor tekstów, wokalista zespołów Rammstein oraz Lindemann. W 2009 został sklasyfikowany na 50. miejscu listy 50 najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records.
 
 Hana Zagorová to czeska piosenkarka, aktorka i prezenterka, która nagrywa muzykę od 1964 roku. Uważana jest za jedną z najbardziej znanych czeskich śpiewaczek.
 
Urszula Bogumiła Dudziak – polska wokalistka i kompozytorka jazzowa.
 
Candy Dulfer – holenderska saksofonistka altowa, grająca smooth jazz. Dulfer rozpoczęła swoją karierę w wieku 12 lat, w zespole Rosy King, Amerykanki żyjącej w Holandii. Wkrótce Dulfer założyła własny zespół, Funky Stuff, który został zaproszony do wspierania Madonny w części jej europejskiego tournée. 
 
Regan Stewart - amerykańska piosenkarka country.

December Rose - kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów.

Cristina Ortiz to brazylijska pianistka.
 
Zygmunt Konieczny – polski kompozytor piosenki literackiej, muzyki teatralnej i filmowej.

1 komentarz: