niedziela, 21 lutego 2021

Richard Donner, John Rhys-Davies, Mark Harmon i Kim Basinger

2596. Richard Donner
2597. John Rhys-Davies (najprawdopodobniej SEC)
2598. Mark Harmon
Kim Basinger (nadruk)
 
Dziś podpisy, co do których mam wątpliwości czy są oryginalne, więc traktuję je z lekkim dystansem. W przypadku Richarda mam nadzieję, że to parafka podpisu i jest on oryginalny, bo widziałem różne jego podpisy. John to niestety z tego co przeszukiwałem raczej SEC, Mark wydaje się być oryginalny, chociaż też nie wykluczam SEC, a podpis Kim jest niestety na 100% nadrukiem.
 
Richard Donner to amerykański reżyser, producent i aktor filmowy pochodzenia żydowskiego. Zaczynał od reżyserowania seriali telewizyjnych, jak: Strefa mroku, Ścigany, Inspektor Ironside, Ulice San Francisco, Kojak. Wyreżyserował m.in. filmy z serii "Zabójcza broń".
 
John Rhys-Davies to brytyjski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i głosowy, producent, znany z roli krasnoluda Gimlego i głosu Drzewca w ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena Władcy Pierścieni, a także jako Sallah w filmach Poszukiwacze zaginionej Arki oraz Indiana Jones i ostatnia krucjata.
 
Mark Thomas Harmon to amerykański aktor i reżyser telewizyjny i filmowy.
 
Kimila „Kim” Ann Basinger to amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, modelka pochodzenia niemieckiego, szkockiego, szwedzkiego i francuskiego. Laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Tajemnice Los Angeles.

 Richard Donner – amerykański reżyser, producent i aktor filmowy pochodzenia żydowskiego. Zaczynał od reżyserowania seriali telewizyjnych, jak: Strefa mroku, Ścigany, Inspektor Ironside, Ulice San Francisco, Kojak.
 
John Rhys-Davies – brytyjski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i głosowy, producent, znany z roli krasnoluda Gimlego i głosu Drzewca w ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena Władcy Pierścieni, a także jako Sallah w filmach Poszukiwacze zaginionej Arki oraz Indiana Jones i ostatnia krucjata.
 
Mark Thomas Harmon – amerykański aktor i reżyser telewizyjny i filmowy.
 
Kimila „Kim” Ann Basinger – amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, modelka pochodzenia niemieckiego, szkockiego, szwedzkiego i francuskiego. Laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Tajemnice Los Angeles.

2 komentarze:

  1. John Rhys-Davies na pewno nie spod ręki tego Johna. Pomijając całość to już fatalne przejście J-o oraz sama litera R wystarczy by uznać, że to secretarial, albo fake.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o Kim Basinger to w zasadzie można już odpuścić sobie pisanie do niej. Agentka odeśle formułkę, że na skutek działań ebayowych cwaniaków Kim nie podpisuje już nic TTM. Oczywiście można spróbować urzec czymś agentkę (formą plastyczną listu, prośbą o podpisanie długopisem tylko jednego zdjęcia, by była pewność, ze nie chcemy usunąć personalizacji i opchnąć na ebayu), ale nie robiłbym sobie zbyt dużych nadziei. A pre-print to dla kolekcjonera autografów po prostu rzecz bezwartościowa. Ja osobiście to już wolę zwykły RTS. Przynajmniej wiadomo, że można sobie dać spokój.

    OdpowiedzUsuń