piątek, 10 czerwca 2022

Stephen Fry, Bruce Dern, Ralph Ineson i Ivana Miličević

3471. Stephen Fry
3472. Bruce Dern
3473. Ralph Ineson
3474. Ivana Miličević

Stephen Fry to brytyjski aktor, który grał między innymi Melchetta w serialu "Czarna Żmija", Mycrofta Holmesa w filmie "Sherlock Holmes: Gra cieni" oraz władcę Esgaroth w filmach "Hobbit: Pustkowie Smauga" i "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".
 
Bruce Dern to amerykański aktor, nominowany do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę kapitana Boba Hyde’a w melodramacie wojennym Hala Ashby’ego "Powrót do domu" oraz Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego jako Woodrow T. „Woody” Grant w komediodramacie Alexandra Payne’a "Nebraska"

Ralph Ineson to brytyjski aktor, znany głównie z roli śmierciożercy Amycusa Carrowa w filmach o Harrym Potterze, Dagmera Cleftjawa w serialu "Gra o tron", Williama w filmie "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii" i z roli Chrisa Fincha w serialu "Biuro".
 
Ivana Miličević to amerykańska aktorka i modelka chorwackiego pochodzenia. Grała między innymi w filmie "Casino Royale", "Potęga strachu" czy w serialu "Banshee". 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stephen John Fry – brytyjski aktor i komik, pisarz i reżyser, grał między innymi Melchetta w serialu Czarna Żmija, Mycrofta Holmesa w filmie Sherlock Holmes: Gra cieni oraz władcę Esgaroth w filmach Hobbit: Pustkowie Smauga i Hobbit: Bitwa Pięciu Armii.
 
Bruce MacLeish Dern − amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, nominowany do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę kapitana Boba Hyde’a w melodramacie wojennym Hala Ashby’ego Powrót do domu oraz Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego jako Woodrow T.

Ralph Michael Ineson – brytyjski aktor filmowy, telewizyjny i głosowy. Znany jest głównie z roli śmierciożercy Amycusa Carrowa w filmach o Harrym Potterze, Dagmera Cleftjawa w serialu Gra o tron, Williama w filmie Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii i z roli Chrisa Fincha w serialu Biuro.
 
Ivana Miličević – amerykańska aktorka i modelka chorwackiego pochodzenia. Gdy miała pięć lat, jej rodzina wyemigrowała do USA. Wychowała się w stanie Michigan. Obecnie mieszka w Los Angeles. Jest starszą siostrą gitarzysty Tomo Miličevicia, byłego członka grupy 30 Seconds to Mars.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz