środa, 8 czerwca 2022

Krystyna Podleska, Barbara Krafftówna, Krzysztof Kiersznowski i Janusz Szydłowski

3456. Krystyna Podleska
3457. Barbara Krafftówna
3458. Krzysztof Kiersznowski
3459. Janusz Szydłowski
 
Christine Paul-Podlasky, a właściwie Krystyna Podleska to polska aktorka. Zagrała np. w filmie "Miś" czy w serialu "Ranczo".
 
Barbara Krafftówna to polska aktorka. Zagrała w takich filmach jak np. "Jak być kochaną" i "Ostatnia akcja" czy w serialu "Czterej pancerni i pies".

Krzysztof Kiersznowski to polski aktor. Wystąpił w takich filmach jak np. "Vabank", "Wakacje z Madonną", "Vabank II, czyli riposta", "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "Cześć Tereska", "Statyści", "Sztos 2".
 
Janusz Szydłowski to polski aktor oraz reżyser. Wystąpił w takich serialach jak np. "Polskie drogi", "M jak miłość", "Kryminalni" czy "Pierwsza miłość".
 
Christine Paul-Podlasky, właśc. Krystyna Podleska – polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna.
 
Barbara Krafftówna, właściwie Barbara Krafft-Seidner – polska aktorka teatralna i filmowa, artystka kabaretowa i piosenkarka.

Krzysztof Kiersznowski – polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i głosowy. Wystąpił w filmach takich jak Vabank, Wakacje z Madonną, Vabank II, czyli riposta, Kiler, Kiler-ów 2-óch, Cześć Tereska i Statyści, Sztos 2, a także w serialach: Samo życie, Twarzą w twarz, Barwy szczęścia i Blondynka.
 
Janusz Szydłowski – polski aktor i reżyser, związany z Teatrem STU i Teatrem Bagatela w Krakowie.

1 komentarz:

  1. Gratuluję :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2022/06/1091-szugirls.html

    OdpowiedzUsuń