niedziela, 5 czerwca 2022

Ryszard Komornicki, Nicola Zalewski, Krystian Bielik i Kamil Grabara

3445. Ryszard Komornicki
3446. Nicola Zalewski
3447. Krystian Bielik
3448. Kamil Grabara
 
Ryszard Komornicki to polski piłkarz, trener i działacz piłkarski. Przez większość kariery związany był z Górnikiem Zabrze, uczestniczył w Mistrzostwach Świata w 1986 roku.
 
Nicola Zalewski to polski piłkarz występujący na pozycji lewego pomocnika we włoskim klubie AS Roma oraz w reprezentacji Polski.
 
Krystian Bielik to polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w angielskim klubie Derby County oraz w reprezentancji Polski.
 
Kamil Grabara to polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza w duńskim klubie FC København oraz w reprezentacji Polski U-21.Ryszard Komornicki – polski piłkarz, trener i działacz piłkarski przez większość kariery związany z Górnikiem Zabrze. Były reprezentant Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 1986. Był dyrektorem sportowym Widzewa Łódź.
 
Nicola Zalewski – polski piłkarz występujący na pozycji lewego pomocnika we włoskim klubie AS Roma oraz w reprezentacji Polski.
 
Krystian Bielik – polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w angielskim klubie Derby County oraz w reprezentancji Polski.
 
Kamil Grabara – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza w duńskim klubie FC København oraz w reprezentacji Polski U-21.

1 komentarz:

  1. Gratulacje :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2022/06/1088-agata-konarska.html

    OdpowiedzUsuń