piątek, 3 czerwca 2022

Mirosław Zbrojewicz, Piotr Trojan, Sławomira Łozińska i Jerzy Kryszak

3433. Mirosław Zbrojewicz
3434. Piotr Trojan
3435. Sławomira Łozińska
3436. Jerzy Kryszak
 
Mirosław Zbrojewicz to polski aktor charakterystyczny, często obsadzany w rolach twardzieli i gangsterów. Zagrał w takich filmach jak np. "Chłopaki nie płaczą", "E=mc²" czy "Kiler".
 
Piotr Trojan to polski aktor, laureat Orła za najlepszą główną rolę męską oraz nagrody Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za pierwszoplanową rolę męską w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".
 
Sławomira Łozińska to polska aktorka teatralna oraz filmowa znana np. z serialu "Daleko od szosy".
 
Jerzy Kryszak to polski aktor, satyryk, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny oraz fotograf. Znany z "Alternatywy 4", "Wodzirej" czy "Podróże Pana Kleksa".
 
Mirosław Zbrojewicz – polski aktor charakterystyczny, często obsadzany w rolach twardzieli i gangsterów.
 
Piotr Trojan – polski aktor, scenarzysta i reżyser. Laureat Orła za najlepszą główną rolę męską oraz nagrody Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za pierwszoplanową rolę męską w filmie 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy.
 
Sławomira Maria Łozińska – polska aktorka teatralna i filmowa, w latach 2003–2005 członkini Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
 
Jerzy Kryszak – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, satyryk, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny oraz fotograf.

2 komentarze:

  1. Gratulacje :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2022/06/1086-jarosaw-idzi.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Autograf od Pana Mirosława Zbrojewicza masz zdobyty droga listowna ? Jakiś czas temu wysłałam list do pana Mirosława Zbrojewicza dlatego o to pytam . Od Pani S. Lozinskiej i od Pana Jerzego Kryszaka mam autograf zdobyty droga listowna.

    OdpowiedzUsuń