niedziela, 12 czerwca 2022

John Lowe, Marianna Némethová-Krajcírová i Urszula Łoś

3480. John Lowe
3481. Marianna Némethová-Krajcírová
3482. Urszula Łoś
 
John Lowe to angielski darter, którego gra w latach 70 i 80 XX wieku sprawiła, że dart stał się sportem międzynarodowym, często pokazywanym w telewizji. Jest autorem pierwszego w historii dziewięciorzutkowego zejścia pokazanego w telewizji.
 
Marianna Némethová-Krajčírová to słowacka gimnastyczka, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w 1964 i 1968 roku.
 
Urszula Łoś to polska zawodowa kolarka torowa, specjalizująca się w dyscyplinach krótkodystansowych. 26 lutego 2020 roku Urszula Łoś i Marlena Karwacka zajęły siódme miejsce w sprincie drużynowym kobiet podczas Mistrzostw Świata w Kolarstwie Torowym 2020 odbywających się w Berlinie w Niemczech, co zapewniło pierwszą w historii Polskich sprinterek kwalifikację olimpijską do Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
John Lowe - angielski darter, którego gra w latach 70. i 80. XX wieku sprawiła, że dart stał się sportem międzynarodowym, często pokazywanym w telewizji. Jest autorem pierwszego w historii dziewięciorzutkowego zejścia pokazanego w telewizji.
 
Marianna Némethová-Krajčírová to słowacka gimnastyczka.
 
Urszula Łoś – polska zawodowa kolarka torowa, specjalizująca się w dyscyplinach krótkodystansowych. Zawodniczka Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji Stali Grudziądz.

1 komentarz:

  1. Gratulacje :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2022/06/1095-4love.html

    OdpowiedzUsuń