wtorek, 26 stycznia 2021

Piotr Rubik i Zbigniew Wodecki

2479. Piotr Rubik
 2480. Zbigniew Wodecki
 

Piotr Rubik to polski kompozytor muzyki pop, filmowej i teatralnej, producent muzyczny, prezenter telewizyjny, dyrygent oraz wokalista. Jedne z jego największych przebojów to "Psalm dla ciebie" czy "Niech mówią, że to nie jest miłość".

Zbigniew Wodecki to polski piosenkarz, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, aktor i prezenter telewizyjny. Wylansował szereg przebojów, w tym "Chałupy Welcome to", "Lubię wracać tam, gdzie byłem", "Z Tobą chcę oglądać świat" (duet ze Zdzisławą Sośnicką), "Zacznij od Bacha", "Izolda", "Opowiadaj mi tak". Popularność przyniosły mu też wykonania tytułowych piosenek z animacji "Pszczółka Maja" i "Rudolf czerwononosy renifer". Pomiędzy projektami muzycznymi prowadził rozrywkowe programy telewizyjne i festiwale muzyczne, był jurorem dwunastu edycji programu Taniec z gwiazdami, pojawił się gościnnie w kilku serialach telewizyjnych oraz wziął udział w trzech dużych kampaniach reklamowych. Podpis zdobyłem poprzez kupno.
 Przykładowe zdjęcie:

 
Piotr Andrzej Rubik – polski kompozytor muzyki pop, filmowej i teatralnej, producent muzyczny, prezenter telewizyjny, dyrygent oraz wokalista.
 
Zbigniew Stanisław Wodecki – polski piosenkarz, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, aktor i prezenter telewizyjny. Karierę muzyczną zaczynał w latach 60., grając na skrzypcach w zespołach Czarne Perły i Anawa. W latach 1968–1973 akompaniował Ewie Demarczyk podczas tras koncertowych po świecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz