poniedziałek, 11 stycznia 2021

Katharine Ross, Joan Collins, Sophia Thomalla i Jennifer Connelly

2418. Katharine Ross
2419. Joan Collins
2420. Sophia Thomalla
2421. Jennifer Connelly (najprawdopodobniej SEC)
 
Katharine Ross to amerykańska aktorka i scenarzystka filmowa, nominowana do nagrody Oscara, dwukrotna laureatka nagrody Złotego Globu, autorka książek Mała balerina i Moje ulubione sprawy. Zagrała w takich filmach jak "Absolwent", "Butch Cassidy i Sundance Kid", "Był tu Willie Boy" czy "Przeklęty rejs".
 
Joan Collins to angielska aktorka, laureatka nagrody Złotego Globu i autorka bestsellerów. Zagrała w serialu "Dynastia" czy w filmie "Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!"
 
Sophia Thomalla to niemiecka aktorka, modelka i prezenterka telewizyjna. Zagrała w takich filmach jak "Nie można inaczej" czy "Betonowe złoto". Aktualna partnerka Lorisa Kariusa.
 
Jennifer Connelly to amerykańska aktorka filmowa, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Piękny umysł". Oprócz tego zagrała w serialu "Snowpiercer" czy filmach "Requiem dla snu", "Dom z piasku i mgły" i "Amerykańska sielanka". Niestety wydaje mi się, że podpis to najprawdopodobniej SEC.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Katharine Juliet Ross – amerykańska aktorka i scenarzystka filmowa, telewizyjna i teatralna, nominowana do nagrody Oscara, dwukrotna laureatka nagrody Złotego Globu, autorka książek Mała balerina i Moje ulubione sprawy.
 
Joan Henrietta Collins – angielska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, producentka, przedsiębiorca i modelka, laureatka nagrody Złotego Globu i autorka bestsellerów.
 
Sophia Thomalla to niemiecka aktorka, modelka i prezenterka telewizyjna.
 
Jennifer Lynn Connelly – amerykańska aktorka filmowa, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Piękny umysł.

2 komentarze:

  1. Gratuluję podpisów gwiazd ekranu. Kiedyś pisałam do Katharine Ross, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Autografy Jennifer Connelly posiadam w kolekcji. Zdobyłam w 2011 roku, ale wyglądają inaczej niż te na zdjęciach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jennifer Connelly to wyjątkowo piękna kobieta i zdolna aktorka. Jeśli chodzi o autograf to z całą pewnością nie został wykonany ręka Jennifer :(. Zależnie od adresu na jaki wysyłałeś może to być secretarial, albo zwykły fake. W obu przypadkach szkoda :(

    OdpowiedzUsuń