wtorek, 12 stycznia 2021

Arsen Kasabijew, Armand Duplantis, Pamela Dutkiewicz, Daniel Jasinski, Philipp Nawrath, Vanessa Hinz, Lukas Dauser, Jacqueline Otchere i Jovanna Klaczynski

2422. Arsen Kasabijew
2423. Armand Duplantis
2424. Pamela Dutkiewicz
2425. Daniel Jasinski
2426. Philipp Nawrath
2427. Vanessa Hinz
2428. Lukas Dauser
2429. Jacqueline Otchere
2430. Jovanna Klaczynski

Dziś trochę na sportowo :)

Arsen Kasabijew to gruziński sztangista pochodzący z Osetii Południowej, mistrz Europy z 2010 roku. Obecnie reprezentuje Polskę. Jego największym dotychczasowym sukcesem jest drugie miejsce podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku.
 
Armand Duplantis to szwedzki lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce. Złoty medalista mistrzostw Europy w 2018 roku oraz wicemistrz świata w 2019 roku.
 
Pamela Dutkiewicz to niemiecka lekkoatletka polskiego pochodzenia specjalizująca się w sprinterskich biegach przez płotki. W 2016 roku reprezentowała Niemcy na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, osiągając półfinał w biegu na 100 metrów przez płotki. W 2017 roku zdobyła brązowy medal mistrzostw Świata, a w 2018 roku brązowy medal mistrzostw Europy w biegu na 100 metrów przez płotki.
 
Daniel Jasinski to niemiecki lekkoatleta, specjalizujący się w rzucie dyskiem. Jego największym osiągnięciem jest brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.
 
Philipp Nawrath to niemiecki biathlonista. Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej pojawił się w 2014 roku, kiedy wystąpił na mistrzostwach świata juniorów w Presque Isle. Był tam między innymi pierwszy w sztafecie.
 
Vanessa Hinz to niemiecka biathlonistka, wielokrotna medalistka mistrzostw świata. Najlepsze wyniki osiągnęła w sezonie 2017/2018, kiedy zajęła 10. miejsce w klasyfikacji generalnej.
 
Lukas Dauser to niemiecki gimnastyk artystyczny.
 
Jacqueline Otchere to niemiecka lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce.
 
Jovanna Klaczynski to niemiecka lekkoatletka specjalizująca się w skoku w dal.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arsen Kasabijew – gruziński sztangista pochodzący z Osetii Południowej, mistrz Europy z 2010 roku. Obecnie reprezentuje Polskę. Startuje w kategorii do 94 kg. Był reprezentantem Gruzji. Jego największym dotychczasowym sukcesem jest drugie miejsce podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie.
 
Armand „Mondo” Duplantis – szwedzki lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce. Złoty medalista mistrzostw Europy oraz wicemistrz świata. Dwukrotnie zdobywał medale mistrzostw świata juniorów, był też mistrzem świata juniorów młodszych.
 
Pamela Dutkiewicz – niemiecka lekkoatletka polskiego pochodzenia specjalizująca się w sprinterskich biegach przez płotki, złota medalistka mistrzostw Niemiec. W 2016 reprezentowała Niemcy na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, osiągając półfinał biegu na 100 metrów przez płotki.
 
Daniel Jasinski – niemiecki lekkoatleta, specjalizujący się w rzucie dyskiem. Jego najważniejszym osiągnięciem jest brązowy medal igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.
 
Philipp Nawrath – niemiecki biathlonista. Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej pojawił się w 2014 roku, kiedy wystąpił na mistrzostwach świata juniorów w Presque Isle. Był tam między innymi pierwszy w sztafecie.
 
Vanessa Hinz – niemiecka biathlonistka, wielokrotna medalistka mistrzostw świata.
 
Lukas Dauser to niemiecki gimnastyk artystyczny.
 
Jacqueline Otchere - niemiecka lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce.
 
Jovanna Klaczynski - niemiecka lekkoatletka specjalizująca się w skoku w dal.

1 komentarz:

  1. Gratuluję :) Zapraszam do mnie :) http://autografykyo.blogspot.com
    Miłego dnia :)

    OdpowiedzUsuń