czwartek, 21 stycznia 2021

Artur Ullrich, Dieter Riedel, Gerhard Korner, Hans-Jürgen Kreische i Jozef Móder

2465. Artur Ullrich
2466. Dieter Riedel
2467. Gerhard Korner
2468. Hans-Jürgen Kreische
2469. Jozef Móder
 
Artur Ullrich to były niemiecki piłkarz grający na pozycji obrońcy. Razem z reprezentacją NRD zdobył srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1980 roku.
 
Dieter Riedel to były niemiecki piłkarz grający na pozycji napastnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1976 roku.
 
Gerhard Korner to były niemiecki piłkarz grający na pozycji pomocnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1964 roku.
 
Hans-Jürgen Kreische to były niemiecki piłkarz grający na pozycji napastnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1972 roku.

Jozef Móder to były słowacki piłkarz grający na pozycji pomocnika. Razem z reprezentacją Czechosłowacji zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Europy w 1976 roku.

 
 Artur Ullrich – piłkarz niemiecki grający na pozycji obrońcy. W swojej karierze rozegrał 13 meczów w reprezentacji Niemieckiej Republiki Demokratycznej.
 
Dieter Riedel – piłkarz niemiecki grający na pozycji napastnika. W swojej karierze rozegrał 4 mecze w reprezentacji Niemieckiej Republiki Demokratycznej.
 
Gerhard Körner – niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Reprezentant NRD. Trener piłkarski.
 
 Hans-Jürgen Kreische – piłkarz niemiecki grający na pozycji napastnika.
 
 Jozef Móder – piłkarz słowacki grający na pozycji pomocnika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz