piątek, 20 sierpnia 2021

Anne Winters, Gemma Jones, Olga Frycz i Ewa Kutynia

3045. Anne Winters
3046. Gemma Jones
3047. Olga Frycz
3048. Ewa Kutynia
 
Anne Winters to amerykańska aktorka, która wystąpiła m.in. w serialach "Grand Hotel", "Trzynaście powodów", "Miasto zła" i "Tyran". 
 
Gemma Jones to brytyjska aktorka, znana przede wszystkim z filmów "Rozważna i Romantyczna", "Dziennik Bridget Jones", "Harry Potter i Komnata Tajemnic" i "Bridget Jones: W pogoni za rozumem".

Olga Frycz to polska aktorka, trzykrotnie nominowana do Orłów za drugoplanowe role kobiece w filmach "Weiser" i "Boże skrawki" oraz za pierwszoplanową w filmie "Wszystko, co kocham".
 
Ewa Kutynia to polska aktorka, znana z seriali "Kryminalni" czy "Ekipa".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Anne Winters – amerykańska aktorka, która wystąpiła m.in. w serialach Grand Hotel, Miasto zła i Tyran. 
 
Jennifer Jones – brytyjska aktorka telewizyjna i filmowa. Znana przede wszystkim z filmów Rozważna i Romantyczna, Dziennik Bridget Jones, Harry Potter i Komnata Tajemnic i Bridget Jones: W pogoni za rozumem.

Olga Frycz – polska aktorka, trzykrotnie nominowana do Orłów za drugoplanowe role kobiece w filmach Weiser i Boże skrawki oraz za pierwszoplanową w filmie Wszystko, co kocham. 
 
Ewa Kutynia-Lipińska – polska aktorka, absolwentka łódzkiej szkoły filmowej. Aktorka Teatru Śląskiego w Katowicach. W swoim dorobku artystycznym ma role teatralne i filmowe.

1 komentarz:

  1. Gratuluję! :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2021/08/1008-slawomir-orzechowski.html

    OdpowiedzUsuń