sobota, 28 listopada 2020

Lena Klenke, Judy Landers, Catherine Deneuve i Diane Kruger

2240. Lena Klenke
2241. Judy Landers
2242. Catherine Deneuve
2243. Diane Kruger
 
Dziś kilka kolejnych podpisów od zagranicznych aktorek.
 
Lena Klenke to niemiecka aktorka, która zagrała m.in. w serialach Netflixa "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" i "Pędzące serce" oraz filmach "Szkolna imprezka" czy "Milcząca rewolucja".
 
 Judy Landers to amerykańska aktorka, która zagrała m.in. w "Uzbrojeni i niebezpieczni", "Szkoła stewardes", "Dr. Alien" czy "Duch i pisarka".
 
Catherine Deneuve to francuska aktorka, określana często mianem pierwszej damy francuskiego kina. Zagrała w takich filmach jak "Wstręt", "Piękność dnia", "Tańcząc w ciemnościach", "Zagadka nieśmiertelności" czy "Indochiny".

Diane Kruger to niemiecka aktorka i modelka. Laureatka nagrody dla najlepszej aktorki na 70. MFF w Cannes za rolę w filmie "W ułamku sekundy" Fatiha Akına. Zagrała również w takich filmach jak "Troja", "Bękarty wojny" czy "Mr. Nobody".
 
 
 
 


  
Lena Klenke – niemiecka aktorka.
 
 Judy Landers, właściwie Judy Hamburg – amerykańska aktorka telewizyjna, także reżyserka i scenarzystka.
 
Catherine Deneuve, właśc. Catherine Fabienne Dorléac – francuska aktorka filmowa, określana często mianem pierwszej damy francuskiego kina.

Diane Kruger, właśc. Diane Heidkrüger – niemiecka aktorka filmowa i modelka. Laureatka nagrody dla najlepszej aktorki na 70. MFF w Cannes za rolę w filmie W ułamku sekundy Fatiha Akına.

1 komentarz: