piątek, 27 listopada 2020

France Rumilly, Bonnie Bedelia, Aliza Gur i Catherine Schell

2236. France Rumilly
2237. Bonnie Bedelia
2238. Aliza Gur
2239. Catherine Schell
 
Dziś kilka podpisów od zagranicznych aktorek.
 
Jeanne Rumilly to francuska aktorka filmowa. W okresie od 1962 do 1986 zagrała w przeszło trzydziestu filmach. Największą popularność przyniosła jej rola zakonnicy, a następnie matki przełożonej w sześciu filmach z serii o żandarmie.
 
 Bonnie Bedelia to amerykańska aktorka filmowa, występowała jako Holly McClane, żona głównego bohatera Johna McClane’a, w filmach akcji "Szklana pułapka" i "Szklana pułapka 2".
 
 Aliza Gur to izraelska aktorka, która została wybrana Miss Izraela w 1960 roku. Zagrała w takich filmach jak "Pozdrowienia z Rosji" czy "Tarzan and the Jungle Boy".
 
 Catherine Schell to aktorka urodzona na Węgrzech. Zagrała dziewczynę Bonda w filmie "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości", pojawiła się również w serialu "Doctor Who" i regularnie grała w drugim sezonie "Space: 1999". Zagrała również w filmie "Powrót Różowej Pantery".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marie Françoise Suzanne Jeanne Rumilly – francuska aktorka filmowa. W okresie od 1962 do 1986 zagrała w przeszło trzydziestu filmach. Największą popularność przyniosła jej rola zakonnicy, a następnie matki przełożonej w sześciu filmach z serii o żandarmie.
 
 Bonnie Bedelia Culkin – amerykańska aktorka filmowa, występowała jako Holly McClane, żona głównego bohatera Johna McClane’a, w filmach akcji Szklana pułapka i Szklana pułapka 2. Karierę aktorską zaczęła jako nastolatka, przez 6 lat grając w amerykańskiej telenoweli Love of Life.
 
 Aliza Gur - izraelska aktorka, która była Miss Izraela w 1960 roku. Zagrała w takich filmach jak Pozdrowienia z Rosji czy Tarzan and the Jungle Boy.
 
 Catherine Schell - to aktorka urodzona na Węgrzech. Zagrała dziewczynę Bonda w filmie "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości", pojawiła się również w serialu "Doctor Who" i regularnie grała w drugim sezonie "Space: 1999". Zagrała również w filmie "Powrót Różowej Pantery".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz