czwartek, 26 listopada 2020

Hans-Ulrich Grapenthin, Henning Frenzel, Manfred Geisler i Jürgen Bähringer

2232. Hans-Ulrich Grapenthin
2233. Henning Frenzel
2234. Manfred Geisler
2235. Jürgen Bähringer

Hans-Ulrich Grapenthin to niemiecki piłkarz grający na pozycji bramkarza. W swojej karierze rozegrał 21 meczów w reprezentacji Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Razem z reprezentacją NRD zdobył w 1976 roku złoty medal Igrzysk Olimpijskich.
 
Henning Frenzel to niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył w 1964 roku brązowy medal Igrzysk Olimpijskich.
 
Manfred Geisler to niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył w 1964 roku brązowy medal Igrzysk Olimpijskich.
 
Jürgen Bähringer to piłkarz niemiecki grający na pozycji napastnika. Razem z reprezentacją NRD zdobył w 1980 roku srebrny medal Igrzysk Olimpijskich.

Hans-Ulrich Grapenthin – piłkarz niemiecki grający na pozycji bramkarza. W swojej karierze rozegrał 21 meczów w reprezentacji Niemieckiej Republiki Demokratycznej.
 
Henning Frenzel – niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika.
 
Manfred Geisler – niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika. Reprezentant NRD. Trener piłkarski. 
 
Jürgen Bähringer – piłkarz niemiecki grający na pozycji napastnika. W swojej karierze rozegrał 1 mecz w reprezentacji Niemieckiej Republiki Demokratycznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz