czwartek, 8 października 2020

Magdalena Stużyńska-Brauer i Katarzyna Skrzynecka

2109. Magdalena Stużyńska-Brauer
2110. Katarzyna Skrzynecka
 
 Dziś autografy od polskich aktorek.
 
Magdalena Stużyńska-Brauer to polska aktorka i artystka kabaretowa. Popularność przyniosła jej rola Marcysi w serialu "Złotopolscy". W czerwcu 2012 roku dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju. Tego samego roku rozpoczęła pracę na planie nowego serialu telewizji Polsat "Przyjaciółki", w którym do dziś wciela się w rolę Anki Strzeleckiej. Za tę rolę otrzymała nominację do nagrody Telekamery 2013 w kategorii Aktorka. Grała również w serialach takich jak "Na dobre i na złe", "Hotel 52" czy "Rodzinka.pl". W kwietniu 2017 roku zakończyła działalność w Kabarecie Moralnego Niepokoju.
 
Katarzyna  Skrzynecka to polska aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, prezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna. W 1990 roku zdobyła nagrodę im. Anny Jantar w konkursie „Debiutów” na 27. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wydała sześć albumów studyjnych. Była uczestniczką, prowadzącą bądź jurorką w kilku telewizyjnych programach rozrywkowych takich jak "Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".


 

Magdalena Stużyńska-Brauer – polska aktorka i artystka kabaretowa.
 
Katarzyna Barbara Skrzynecka primo voto Urbańska – polska aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, prezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna. W 1985 debiutowała jako aktorka rolą w filmie Pewnego letniego dnia. Następnie zaczęła pracować jako aktorka teatralna i serialowa, a także dubbingowa.

1 komentarz: