sobota, 3 października 2020

Armando Broja i Fábio Paím

2091. Armando Broja
2092. Fábio Paím
 
 Dziś autografy od piłkarzy związanych z Chelsea. Jeden ma przed sobą jeszcze dobrze zapowiadającą się karierę, a drugi wylądował w polskiej 4 lidze.
 
 Armando Broja jest 19-letnim albańskim piłkarzem, który gra na pozycji napastnika w Vitesse, gdzie został wypożyczony z Chelsea. Niestety co do podpisu mam wątpliwości czy faktycznie złożył go Armando. List wysłany był do Vitesse skąd przychodziły oryginalne podpisy, ale ten wydaje się różnić od jego innych podpisów.
 
 Fábio Paím to portugalski piłkarz grający na pozycji skrzydłowego. Obecnie występuje w polskim IV ligowym klubie LZS Starowice Dolne. Fábio Paím rozpoczynał swoją karierę w Sportingu. Następnie grał na wypożyczeniu m.in. w Chelsea. Wychowanek Sportingu wpadł w poważne tarapaty, został zatrzymany przez portugalską policję pod zarzutem przemytu i handlu narkotykami, następnie trafił do więzienia. Po dwóch latach rozłąki z piłką nożną postanowił wznowić karierę w polskim IV ligowym klubie LZS Starowice Dolne.
 
 
 

Armando Broja jest albańskim piłkarzem, który gra na pozycji napastnika w Vitesse, gdzie został wypożyczony z Chelsea FC.
 
 Fábio Miguel Malheiro Paím - portugalski piłkarz grający na pozycji skrzydłowego lub napastnika. Obecnie występuje w polskim IV ligowym klubie LZS Starowice Dolne. Fábio Paím rozpoczynał swoją karierę w Sportingu.

1 komentarz:

  1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2020/10/543-zbigniew-preisner.html

    OdpowiedzUsuń