piątek, 9 października 2020

Jan Frycz, Antoni Pawlicki, Wojciech Majchrzak, Przemysław Sadowski, Henryk Niebudek i Adam Woronowicz

2111. Jan Frycz
2112. Antoni Pawlicki
2113. Wojciech Majchrzak
2114. Przemysław Sadowski
2115. Henryk Niebudek
2116. Adam Woronowicz
 
Dziś trochę autografów od polskich aktorów.
 
 Jan Frycz to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Znany z takich filmów jak "Pręgi", "Pornografia" czy "To nie tak jak myślisz, kotku" oraz serialu "Ślepnąc od świateł".
 
Antoni Pawlicki to polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Znany z takich filmów i seriali jak "Czas honoru", "Komisarz Alex", "Big Love" czy "Jutro idziemy do kina".

Wojciech Majchrzak to polski aktor filmowy i teatralny. Znany z takich filmów i seriali jak "Czas honoru", "M jak miłość" czy "Porady na zdrady".

Przemysław Sadowski to polski aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Znany z takich filmów i seriali jak "Czas honoru", "Układ zamknięty", "Na krawędzi", "Londyńczycy" czy "Fala zbrodni".

Henryk Niebudek to polski aktor teatralny i filmowy. Znany z takich filmów i seriali jak "Czas honoru", "Mała Moskwa" czy "Kruk. Szepty słychać po zmroku".

 Adam Woronowicz to polski aktor, znany z takich filmów i seriali jak "Mayday", "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Diagnoza" czy "Baby są jakieś inne".
  
 

 
 Jan Frycz – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie w 1978. W latach 1989–2006 był aktorem Teatru Starego w Krakowie. Od 2006 jest aktorem Teatru Narodowego w Warszawie.
 
Antoni Karol Pawlicki – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny.

Wojciech Majchrzak – polski aktor filmowy i teatralny.

Przemysław Sadowski – polski aktor telewizyjny, teatralny i filmowy.

Henryk Niebudek – polski aktor teatralny i filmowy.

 Adam Woronowicz – polski aktor, w latach 1997–2001 i od 2008 aktor Teatru Rozmaitości w Warszawie. 

1 komentarz: