środa, 1 września 2021

Vojtech Masný, Ján Pivarník i Josef Vojta

3064. Vojtech Masný
3065. Ján Pivarník
3066. Josef Vojta
 
Vojtech Masny jest byłym czechosłowackim piłkarzem. Razem z reprezentacją Czechosłowacji zdobył srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1964 roku.

Jan Pivarník to czechosłowacki piłkarz narodowości słowackiej występujący na pozycji obrońcy. Razem z reprezentacją Czechosłowacji zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Europy w 1976 roku.

Josef Vojta to były czechosłowacki piłkarz. Był uczestnikiem Mistrzostw Europy w 1960 roku, gdzie razem z reprezentacją Czechosłowacji wywalczył trzecie miejsce. Zdobył także srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w 1964 roku.
Vojtech Masný jest byłym czechosłowackim piłkarzem.

Ján Pivarník – czechosłowacki piłkarz narodowości słowackiej występujący na pozycji obrońcy, reprezentant Czechosłowacji w latach 1968–1977, trener piłkarski.

Josef Vojta – były czeski piłkarz. Podczas piłkarskiej kariery Josef Vojta grał w Sparcie Praga oraz reprezentacji Czechosłowacji, dla której zaliczył siedem występów. Był uczestnikiem Euro 1960, gdzie razem z drużyną narodową zdobył trzecie miejsce. Zdobył także srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w 1964 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz