niedziela, 23 maja 2021

Davie Selke, Ömer Toprak, Nils Petersen, Christian Günter i Philipp Lienhart

2792. Davie Selke
2793. Ömer Toprak
2794. Nils Petersen
2795. Christian Günter
2796. Philipp Lienhart
 
Davie Selke to niemiecki piłkarz pochodzenia etiopskiego i czeskiego występujący na pozycji napastnika w klubie Hertha Berlin. Davie razem z reprezentacją Niemiec to srebrny medalista olimpijski z Rio de Janeiro w 2016 roku.
 
Ömer Toprak to turecki piłkarz występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie Werder Brema.
 
Nils Petersen to niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie SC Freiburg. Nils to były młodzieżowy reprezentant Niemiec. Razem z reprezentacją zdobył srebrny medal podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.
 
Christian Günter to niemiecki piłkarz grający na pozycji lewego obrońcy. Od 2006 jest zawodnikiem klubu SC Freiburg.
 
Philipp Lienhart to austriacki piłkarz występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie SC Freiburg oraz w reprezentacji Austrii. Wychowanek Rapidu Wiedeń, w swojej karierze grał także w Realu Madryt.
 
 
 
 
Davie Selke – niemiecki piłkarz pochodzenia etiopskiego i czeskiego występujący na pozycji napastnika w klubie Hertha Berlin. Były młodzieżowy reprezentant Niemiec. Srebrny medalista olimpijski z Rio de Janeiro w 2016 roku.
 
Ömer Toprak – turecki piłkarz występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie Werder Brema. Brat innego piłkarza, Haruna Topraka.
 
Nils Petersen – niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie SC Freiburg. Były młodzieżowy reprezentant Niemiec.
 
Christian Günter – piłkarz niemiecki grający na pozycji lewego obrońcy. Od 2006 jest zawodnikiem klubu SC Freiburg.
 
Philipp Lienhart – austriacki piłkarz występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie SC Freiburg oraz w reprezentacji Austrii. Wychowanek Rapidu Wiedeń, w swojej karierze grał także w Realu Madryt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz