środa, 30 września 2020

Mark Hateley, Alan Devonshire i Tony Adams

2080. Mark Hateley
2081. Alan Devonshire
2082. Tony Adams
 
 Mark Hateley to angielski piłkarz. Grał najczęściej na pozycji środkowego napastnika. Grał w takich klubach jak A.C. Milan, AS Monaco, Rangers czy Queens Park Rangers. W reprezentacji Anglii rozegrał 32 spotkania.
 
Alan Devonshire to angielski piłkarz, który jest obecnym menedżerem Maidenhead United. Grał na pozycji pomocnika m.in. w West Ham United, z którym wygrał Puchar Anglii w 1980 roku.

Tony Adams to angielski piłkarz, który jest znany z tego, że całą piłkarską karierę spędził w jednym klubie - Arsenalu. Dla Arsenalu zagrał w 504 spotkaniach, a dla reprezentacji Anglii w 66 spotkaniach.
 
 
 
 
Mark Wayne Hateley – angielski piłkarz. Grał najczęściej na pozycji środkowego napastnika. Jego synem jest piłkarz Tom Hateley, a ojcem piłkarz m.in. Chelsea i Liverpoolu – Tony Hateley.
 
Alan Ernest Devonshire to angielski piłkarz, który jest obecnym menedżerem Maidenhead United. Grał na pozycji pomocnika m.in. w West Ham United, z którym wygrał Puchar Anglii w 1980 roku.

Tony Alexander Adams – angielski piłkarz i trener piłkarski. Jest znany z tego, że całą piłkarską karierę spędził w jednym klubie - Arsenalu. Adams urodził się w Romford na przedmieściach Londynu i w 1980 rozpoczął przygodę w Arsenalu od drużyn młodzieżowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz