poniedziałek, 9 września 2019

Łukasz Fabiański, Kamil Grosicki, Marek Citko, Juras i Michał Pol

1250. Marek Citko
1251. Juras (Łukasz Jurkowski)
1252. Michał Pol
Plus po raz kolejny: Łukasz Fabiański, Kamil Grosicki

Weekendowe zbieranie autografów mogę zaliczyć jako udane. Amp Futbol Cup 2019 rozgrywane na warszawskim Bemowie wygrała reprezentacja Polski, a turniej był okazją by zdobyć kilka podpisów. Fotki na szybko wywołane i można było zbierać. Niestety nie udało mi się zdobyć podpisu Roberta Lewandowskiego, który podpisał na pokaz mediów jedną koszulkę dziecku i szybko uciekł na oddzielone trybuny, olewając resztę ludzi :/
Na całe szczęście Łukasz Fabiański i Kamil Grosicki potrafili poświęcić 5 minut i rozdać kilka autografów. Łącznie zdobyłem autografy od Łukasza Fabiańskiego, Kamila Grosickiego, Marka Citko, Jurasa i Michała Pola.
Marek Citko – polski piłkarz, działacz piłkarski i polityk. Reprezentant Polski.

Łukasz Jurkowski – polski komentator sportowy zajmujący się MMA. Zawodnik taekwondo i mieszanych sztuk walki.
Michał Pol – polski dziennikarz sportowy i bloger, youtuber, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” w latach 2013–2017.

 Łukasz Fabiański – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza w angielskim klubie West Ham United F.C. oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 2006, 2018 i Mistrzostw Europy 2008, 2016. Po udanym okresie w Legii Warszawa, w 2007 trafił do Arsenalu F.C.. W 2014 zdobył z tym klubem Puchar Anglii.

Kamil Paweł Grosicki – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika w angielskim klubie Hull City oraz w reprezentacji Polski. Grosicki swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Pogoni Szczecin, skąd w 2007 trafił do Legii Warszawa.

1 komentarz: