poniedziałek, 19 lutego 2024

Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek, Marcin Janusz i Bartosz Bednorz

4159. Aleksander Śliwka
4160. Łukasz Kaczmarek
Marcin Janusz
4161. Bartosz Bednorz
 
 
 
Aleksander Śliwka – polski siatkarz występujący na pozycji przyjmującego, reprezentant Polski. Mistrz świata, mistrz Europy, trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów, zwycięzca Ligi Narodów. Jego młodszy brat Piotr również jest siatkarzem. Jego partnerką życiową jest siatkarka plażowa Jagoda Gruszczyńska.
 
Łukasz Kaczmarek – polski siatkarz, grający na pozycji przyjmującego i atakującego. Swoją karierę siatkarską rozpoczął na pozycji przyjmującego. W trakcie sezonu 2015/2016 w Pluslidze w drużynie Cuprum Lubin zmienił pozycję na atakującego.
 
Marcin Janusz – polski siatkarz, reprezentant Polski, grający na pozycji rozgrywającego. W 2022 roku podczas Gali 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki został siatkarzem sezonu 2021/2022 PlusLigi.
 
Bartosz Bednorz – polski siatkarz, grający na pozycji przyjmującego, reprezentant Polski, Olimpijczyk, mistrz Europy. 2 kwietnia 2015 roku otrzymał od trenera Stephane'a Antigi debiutanckie powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Polski na sezon reprezentacyjny 2015. Wcześniej grał w kadrze B.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz