niedziela, 18 września 2022

Raúl, Olivia Newton-John, Chris Pratt i Mélanie Laurent

Raúl
Olivia Newton-John
 Chris Pratt
Mélanie Laurent
 
 Dziś kilka autografów, które muszę niestety pominąć w numeracji, ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zdobyć oryginały. Raul i Olivia Newton-John to nadruki, Chris Pratt to Autopen, a podpis Melanie Laurent różni się od jej oryginalnego podpisu, dlatego myślę, że podpis złożyła jakaś sekretarka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Raúl, właśc. Raúl González Blanco – hiszpański piłkarz, który grał na pozycji napastnika. Wielokrotny reprezentant Hiszpanii. W wieku 15 lat został piłkarzem Realu Madryt i od tego czasu, aż do sezonu 2009/2010, związany był tylko z tym klubem.
 
 Olivia Newton-John – australijsko-brytyjska piosenkarka, autorka tekstów piosenek, aktorka i businesswoman.

Christopher Michael „Chris” Pratt – amerykański aktor filmowy i telewizyjny. Zdobył rozgłos dzięki rolom telewizyjnym, zwłaszcza jako Andy Dwyer w sitcomie NBC Parks and Recreation, za który otrzymał uznanie krytyków i w 2013 był nominowany do nagrody Critics’ Choice Television Award dla najlepszego aktora drugoplanowego w serialu komediowym.

 Mélanie Laurent – francuska aktorka, reżyserka i scenarzystka. Laureatka m.in. dwóch Cezarów. Międzynarodową rozpoznawalność przyniósł jej występ w filmie Bękarty wojny. Począwszy od 2008 rozwija się coraz bardziej jako reżyserka i scenarzystka.

2 komentarze:

  1. Gratuluję :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2022/09/1183-marian-kowalski.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję autografów Mélanie. Urocza i utalentowana aktorka.

    OdpowiedzUsuń