poniedziałek, 21 marca 2022

Bodo Illgner, Manfred Manglitz, Rudolf Bommer i Uwe Rahn

3287. Bodo Illgner
3288. Manfred Manglitz
3289. Rudolf Bommer
3290. Uwe Rahn
 
Bodo Illgner to niemiecki piłkarz, grający na pozycji bramkarza. Z reprezentacją Niemiec, w której barwach rozegrał 54 mecze, zdobył mistrzostwo świata w 1990 roku i wicemistrzostwo Europy w 1992 roku. Przez pięć lat był zawodnikiem Realu Madryt. Dwukrotnie wygrał z nim rywalizację w Primera División i tyle samo razy triumfował w Lidze Mistrzów.
 
Manfred Manglitz to niemiecki piłkarz grający na pozycji bramkarza. W 1970 roku został powołany na Mistrzostwa Świata, a reprezentacja RFN zdobyła brązowy medal za zajęcie 3 miejsca.

Rudi Bommer to niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika. W 1988 roku wraz z zespołem zdobył brązowy medal podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich.
 
Uwe Rahn to niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Rahn w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych był jednym z największych talentów piłkarskich Europy. W 1986 roku pojechał na Mistrzostwa Świata do Meksyku, gdzie reprezentacja RFN zajęła 2 miejsce. 
 
 
 
Bodo Illgner – niemiecki piłkarz, grający na pozycji bramkarza. Z reprezentacją Niemiec, w której barwach rozegrał 54 mecze, zdobył mistrzostwo świata w 1990 roku i wicemistrzostwo Europy w 1992 roku. Przez pięć lat był zawodnikiem Realu Madryt.
 
Manfred Manglitz – niemiecki piłkarz, reprezentant kraju.

Rudolf Bommer – niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Trener piłkarski.
 
Uwe Rahn – niemiecki piłkarz występujący na pozycji pomocnika i napastnika. Rahn w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych był jednym z największych talentów piłkarskich Europy. Przeszedł przez najważniejsze szczeble drużyn młodzieżowych, a w 1984 reprezentował RFN na Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz