niedziela, 19 grudnia 2021

Gerhard Kleppinger, Roland Grahammer, Andreas Thom i Thomas Doll

3179. Gerhard Kleppinger
3180. Roland Grahammer
3181. Andreas Thom
3182. Thomas Doll

Gerhard Kleppinger to niemiecki piłkarz występujący na pozycji obrońcy. W 1988 roku Kleppinger został powołany do kadry na Letnie Igrzyska Olimpijskie, podczas których wraz z drużyną zajął 3 miejsce i wywalczył brązowy medal.
 
Roland Grahammer to niemiecki piłkarz występujący na pozycji obrońcy. W 1988 roku Grahammer został powołany do kadry na Letnie Igrzyska Olimpijskie, podczas których wraz z drużyną zajął 3 miejsce i wywalczył brązowy medal.
 
Andreas Thom to niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika. W 1992 roku został powołany do kadry Niemiec na Mistrzostwa Europy, podczas których wraz z drużyną zajął 2 miejsce i wywalczył srebrny medal.
 
Thomas Doll to niemiecki piłkarz grający na pozycji pomocnika. W 1992 roku został powołany do kadry Niemiec na Mistrzostwa Europy, podczas których wraz z drużyną zajął 2 miejsce i wywalczył srebrny medal.
 
 
 
 
Gerhard Kleppinger – niemiecki piłkarz występujący na pozycji obrońcy lub pomocnika. Trener piłkarski.
 
Roland Grahammer – niemiecki piłkarz występujący na pozycji obrońcy. 
 
Andreas Thom – niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika. Trener piłkarski.
 
Thomas Jens Uwe Doll – niemiecki trener piłkarski i piłkarz grający na pozycji pomocnika. Były reprezentant Niemieckiej Republiki Demokratycznej, a później zjednoczonych Niemiec.

1 komentarz: